Autor:

Kamil Michalczyk

Utworzono:

29.03.2015

W swoim pierwszym meczu w rundzie wiosennej "B" Klasy Pogoń Wiskitki przegrała z Promykiem II Nowa Sucha 2:3, choć prowadziła już 2:0.

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu naszych piłkarzy. Już w 9 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Łukasza Kolisa. który wykorzystał błąd obrońcy i strzałem w długi róg wyprowadził nas na prowadzenie. W dalszej części gry cały czas byliśmy stroną przeważającą i nie pozwalaliśmy przeciwnikom na stwarzanie groźnych sytuacji pod naszą bramką.  W 35 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego tor lotu piłki zmienił Konrad Sitkiewicz i prowadziliśmy już 2:0. Niestety niedługo potem w 38 minucie Promyk zdobywa bramkę kontaktową z rzutu karnego i prowadzimy już tylko 2:1. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa meczu należała już do zawodników Promyka. Od początku zaczęli szybciej grać piłką i stwarzać zagrożenie pod naszą bramką. W 60 minucie nasz podstawowy bramkarz doznał kontuzji i musiał go zastąpić zawodnik z pola. Niestety szybko wykorzystali to goście i w 70 minucie już było 2:2.Niedługo potem Promyk strzelił trzecią bramkę i z 2:0 zrobiło się 2:3. Wynik do końca nie uległ zmianie.

Już w najbliższą sobotę o godz. 12:00 będziemy walczyć o kolejne punkty z Orłem Kampinos.