Guzovia Guzów - Orion Cegłów zapowiedź

Już w niedziele na własnym stadionie podejmiemy przeciwnika jakim będzie Orion Cegłów. Drużyna ta jeszcze rok temu rozgrywała z nami mecze na poziomie A-klasy.W poprzedniej rundzie, na inauguracje sezonu przegraliśmy po zaciętym spotkaniu w Cegłowie 1:2. Późniejsze wydarzenia jednak pokazały, że wynik ten jest dla nas powodem do wstydu, bo aż do końca rundy, Orion nie potrafił wygrać swojego meczu. Jedyną wygraną jaką zanotował ten zespół była wygrana z nami.Obecnie Guzovia i Orion nie rozpieszczają wynikami i zajmują odległe pozycje w tabeli. Orion jest przedostatni (12) i ma 7 puntów, my zaś zajmujemy pozycje 8 i posiadamy 14 oczek. W niedziele jeśli chcemy myśleć poważnie o grze w piłkę nożną musimy zwyciężyć. Zachęceni ciekawymi wynikami w okresie przygotowawczym z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie rundy wiosennej.